Marka


Każda suknia Afrodyty, każdy pojedynczy model został zainspirowany marzeniem. Myślą o tym jednym, jedynym dniu. O jego wyjątkowości i niepowtarzalności. O chwili, którą chce się zatrzymać na zawsze.

Uczucie, gdy tworzona suknia wykonywana jest z dbałością, z najwyżej klasy tkanin, ozdabiana precyzyjnie oryginalnymi kamieniami Swarovskiego i najdelikatniejszymi koronkami zyskuje uznanie w oczach klientki, jej bliskich, przyjaciół…. bezcenne. Tak, to prawda. Jakość jest bezcenna… Nasi projektanci i technolodzy kroju indywidualnie opiekują się każdym projektem, aby każdej nowej kolekcji połączyć zarówno marzenia naszych klientek jak i aktualne trendy światowych wybiegów mody. Aby nowoczesność poślubiła klasykę.

Pozwól się zaprosić do naszych salonów firmowych w Rzeszowie i autoryzowanych punktów sprzedaży na terenie całej Polski. Opowiedz o swojej wymarzonej sukni, pomożemy Ci ją odszukać w naszych kolekcjach. Służymy swoją radą, czasem i ponad piętnastoletnim doświadczeniem w tworzeniu mody ślubnej, aby spełnić Twoje marzenie. Marzenie każdej Panny Młodej o tej jednej, jedynej sukni.

“ Jedyny taki dzień, jedyna taka suknia ... Afrodyta ”
© AFRODYTA Pracownia Mody Ślubnej 2018