O nas


Pracownia Mody Ślubnej AFRODYTA znana jest nie tylko ze swojego ponad 20-letniego doświadczenia na rynku ślubnym, ale także z wyjątkowej oferty najlepszych gatunkowo sukien ślubnych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Od 2001 roku przebyliśmy długą drogę od niewielkiego atelier ślubnego, do współpracującej z ponad 80 salonami w Polsce i w Europie liczącej się firmy ślubnej. Pozostaliśmy jednak cały czas wierni naszej zasadzie: każda panna młoda zasługuje na swoją suknię marzeń.
Każdego roku AFRODYTA bierze udział w największych i liczących się targach i wydarzeniach branży ślubnej, gdzie prezentuje kolekcje na nadchodzący sezon. Jedne z nich to z pewnością targi ABC- Salon w Monachium - sprawdź, kiedy odbędą się kolejne targi. Do zobaczenia w Monachium!
Pracownia AFRODYTA działa nieprzerwanie od 20 lat na terenie Rzeszowa. Mając swoją siedzibę w samym centrum stolicy Podkarpacia należymy do jednych z najprężniej rozwijających się firm branży ślubnej tego regionu. Jesteśmy znani z elastycznego modelu współpracy i dużej otwartości na potrzeby klientek. Jest to niezwykle wysoko oceniane wśród naszych odbiorców hurtowych. Serdecznie zapraszamy do spotkania się z nami na kolejnych targach European Bridal Week w Essen. Sprawdź termin EBW!
© AFRODYTA Pracownia Mody Ślubnej 2018