O nas


Pracownia Mody Ślubnej AFRODYTA powstała w 2001 roku w Rzeszowie. Już od momentu debiutu na podkarpackim i ogólnopolskim rynku sukien ślubnych ze swych projektów uczyniliśmy odpowiedź na potrzeby młodych i dynamicznych kobiet, które w dniu swego ślubu chcą wyglądać nie tylko pięknie, ale również stylowo i niepowtarzalnie. Projekty Afrodyty są wypadkową naszej doskonałej orientacji w najnowszych, światowych trendach mody ślubnej, wsłuchania się w potrzeby i marzenia naszych Klientek oraz kreatywnego doświadczenia zespołu naszych stylistów i technologów kroju. Pracownia AFRODYTA cyklicznie bierze udział w Targach Bridal Fashion w Warszawie podczas, których prezentujemy kolekcje na nowy sezon. Uczestniczymy także w wielu wydarzeniach i imprezach branżowych na terenie całej Polski.
W Rzeszowie AFRODYTA prowadzi dwa salony firmowe Dom Mody Ślubnej oraz Atelier, w których odnajdą Państwo wszystkie najnowsze modele kolekcyjne, a także wsparcie i doradztwo naszych konsultantów sprzedaży. Współpracujemy z ponad 80 salonami sukien ślubnych na terenie całej Polski. Firmom pragnącym do nich dołączyć dostarczamy wsparcia poprzez liczne materiały reklamowe a także możliwość uczestniczenia w wydarzeniach promujących naszą markę np. Tydzień z AFRODYTĄ.
Pracownia AFRODYTA działa nieprzerwanie od 15 lat na terenie Rzeszowa. Mając swoją siedzibę w samym centrum stolicy Podkarpacia należymy do jednych z najprężniej rozwijających się firm branży ślubnej tego regionu. Każdego roku prezentujemy nową kolekcję liczącą kilkadziesiąt wzorów. Jesteśmy znani z elastycznego modelu współpracy i dużej otwartości na potrzeby różnorodnych środowisk rynku ślubnego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.
© AFRODYTA Pracownia Mody Ślubnej 2018